output_Jrux8O

מאחורי השדונית השובבה מסתתרת מלאכית קסומה ושמה חופית עזורי

מאחורי השדונית השובבה מסתתרת מלאכית קסומה ושמה חופית עזורי

הכירו את השדונית השובבה והחייכנית אשר הגיעה מארץ מקסימוניה. ממש כמו באגדות, פגשתי לראשונה את השדונית המקסימונת באירוע התנדבות בבית החולים שיבא תל השומר, שם כבר ראיתי את כשרונה המופלא אהבתה ונתינתה האין סופית לילדים.

חופית בת ה– 29, מתגוררת בשנים האחרונות ברמת גן בדירת חדר קטנטנה אשר היא מכנה אותה "הממלכה של מקסימונת".

נרגשת וגאה להציג את מופע הדגל שלה "מקסימונת יוצאת למשימה" בהפקת: ליאור חמו ומני צור.

מופע העוסק בנושא: חברות אמיתית, אהבה, ערכים ונתינה. המופע נכתב מתוך מקום בו חופית חשה כי העולם בו אנו חיים הפך למנוכר ומרוחק בשל השימוש בטכנולוגיות השונות, היה בה הרצון להפוך את העולם "הממוחשב והדיגיטליעולם המסכים, לעולם של חיבור וקשר ישיר מול הקהל הרחב ולאפשר תקשורת ללא מסכים.

חופית-עם-איציק-הליצן

מנקודת מבט שלי נדמה כי חופית, החלה במשימתה החשובה והאמיתית כבר מגיל צעיר מאוד.

"מאז גיל 4 חלמתי להיות שחקנית מנחה וכוכבת ילדים הודות למיכל ינאי בתוכניתה "קצפת" ו"הקרנבל של מיכל" ולהופיע לצד איציק הליצן. תמיד כשנשאלתי :מה את רוצה להיות כשתהיי גדולה? עניתי מבלי לחשוב פעמיים שאהיה שחקנית וכוכבת שכולם יכירו ויאהבו אותי".

מאחורי הדמות הדומיננטית השמחה והבטוחה שהיא משדרת היום קדם המאבק הממושך בביישנות ובחוסר הבטחון אשר היה טמון בה

"בבית הספר הייתי ילדה מאוד ביישנית, מופנמת, "שונה", ו"לא מקובלת". ילדת שק האגרוף של כולם, אך לא מעיזה להתלונן לא בפני ההורים על מנת לא לגרום להם לעצב ולא בפני ההנהלה כדי "לחסוך" אולי את ה"מכות הבאות"…לכן תמיד הייתי מוצאת את עצמי יושבת בצד ללא חברים. יחד עם זאת, ללא הסבר מיוחד, הייתי דואגת להופיע על הבמה בכל טקס אפשרי, הרגשתי כי נכנסים בי "כוחות על" ואני עושה הכל על הצד הטוב ביותר, הן בשירה וריקוד והן בהנחיית הטקס".

בתקופה בה נלחמה על הביישנות והחוסר בטחון, חופית היתה צריכה לעבור מכשול נוסף בדרכה, דאגתם הבלתי פוסקת של הוריה אשר פחות התלהבו מהרעיון שלה להיות שחקנית בעתיד.

"הוריי דאגו לי מאוד. לצד הערכים והאהבה אשר הרעיפו עליי, חשוב היה להם כי אתפרנס בכבוד, הם ראו כי תחום המשחק בניגוד למקצועות רבים הוא תחום כפוי טובה וקשה מאוד להתפרנס ממנו. יחד עם זאת, התנגדותם הגורפת לא שינתה את דעתי".

חופית-בהופעה

היה חשוב לה לשמור על אידיליה משפחתית ובכל פעם שרצתה לעשות משהו אשר מראש ידעה כי זה בניגוד להוריה, ידעה למי לפנות?!

" זכרון ישן שלי, בעקבות הרצון הגדול להגשים את עצמי מצאתי את עצמי בגיל 7 פונה לדוד שלי בשקט שיעזור לי למלא פרטים לאודישן ל"ילדת פסטיגל" ואף הלכנו יחד לדואר ושלחנו, אך כשהגיע הטלפון לאישור ההורים, הם כמובן לא הסכימו וכך שוב ושוב משנה לשנה..ואני עדיין המשכתי להתחנן, להילחם ולא ויתרתי…"

הרצון להיות שחקנית והנכונות לשמור על שביעות רצונם של הוריה היה מלווה ברגשות מעורבים ובלא מעט ויתורים.

"סיימתי בהצטיינות את לימודיי בבית ספר ריאלי אשר מאוחר יותר הרחבתי את מקצוע התיאטרון

ל- 5 יח' ונבחרתי לייצג את תיכון "עמל 1" בטקס מצטיינים שונים מרחבי הארץ. קיבלתי מלגה ובחרתי ללמוד פיתוח קול".

לאחר שרותה הצבאי ארזה מזוודה ועברה אל העיר הגדולה תל אביב!

שם החלה לעבוד בעבודות מזדמנות וללמוד משחק בבית ספר למשחק של "סופי מוסקוביץ" בד בבד, ישנה אצל חברים, קרובי משפחה הכל על מנת להגשים את חלומה.

" בתקופה בה שילבתי עבודה ולימודים , הרגשתי חסרת מנוחה, לא ריחמתי על עצמי לרגע, לא ויתרתי על החלום, ידעתי שיהיה לא קל להגשים ונאלצתי לגור בבתים של חברים ללא תנאים, ולחיות מכמה פרוסות לחם וקוטג', מנות חמות ובמבה. לא שיתפתי את הוריי ואחיותיי בצורת חיים אשר סיגלתי לעצמי, העדפתי תמיד להראות להם שהכל טוב כדי לא להקשות עליהם.  אני זוכרת שבשנה השנייה ללימודיי התחלתי לסבול מבעיות גב קשות ונאלצתי לעבור פיזיותרפיה מידי שבוע, הדבר הובא לידי המנהלת אשר לא ראתה זאת בעין יפה וניסתה להוציאני מהלימודים, אך זה לא שבר אותי, נלחמתי להישאר וסיימתי שנה שלישית כמו כולם…"

בתוך המרוץ הבלתי פוסק, רצתה למצוא את האחד… אך עדיין לא מצאה זוגיות

"אני מחפשת בחור שאוכל להעריץ אותו בעצמי, אדם טוב, איש משפחה, שידע להעריך את הסובבים אותו ולא יקח שום דבר כמובן מאליו, שלא יפחד מפרסום ויקח את זה למקום טוב, שיהיה מקסימון " חיוך רחב נראה על פניה.

חופית מתנדבת עד היום בבתי מחסה לילדים ובבתי חולים. פתחה עסק של הפעלות לילדים, ימי הולדת והצגות, החלום רדף אותה לאורך כל השנים, הרצון המטורף והאמונה הובילו אותה למקום בו היא נמצאת היום.

"בחרתי להאמין בעצמי, ובזכות העקשות והעקשנות הגשמתי את חלומי, וזהו המסר שלי עבור רבים אשר רוצים להשיג מטרתם, לא לוותר לא להישבר, להאמין!"

חלומה התגשם, לאחר עבודה מאומצת ולא קלה לחופית יש פינה קבועה בתוכנית הרדיו של איציק הליצן ב- FM 103 ואף זוכה לפידבקים מצד איציק הליצן כמו :"מיכל ינאי החדשה לצידו של איציק הליצן".

בימים אלה, היא מופיעה ברחבי הארץ וסוחפת אחריה את קהל הילדים לעולם קסום וטוב והתגובות ממש טובות.

היום, אפשר כבר לראות כי הוריה שמחים וגאים בהצלחתה.

מאת: מיכל רוזנטל נחמני

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

output_Jrux8O
rgf
rgf