7 דברים שלא ידעתם על מפיצי ריח לעסקים מבית אודורה מפיצי ריח

7 דברים שלא ידעתם על מפיצי ריח לעסקים מבית אודורה מפיצי ריח

רכישת מפיצי ריח היא אחת מהחשובות שתעשו בבית העסק שלכם. הארומה שבתוכו עשויה להוות גורם משפיע על לקוחות ושותפים עסקיים, ומומלץ תמיד להציג את הטוב ביותר שלכם בנושא זה. כשאתם בוחרים מפיצי ריח לעסקים, אתם צריכים לקחת בחשבון שיקולים כלכליים ופונקציונאליים שונים שיובאו כאן וישפטו לכם את הדרך לתכנון מערך הפצת ריח שמתאים לצרכים שלכם.

סוג מפיץ הריח תלוי בשטחו של בית העסק שלכם

ישנם מפיצי ריח שמשפיעים על טווח של מטרים ספורים ממקום קיבועם וישנם מפיצי ריח המשפיעים לטווח של מאות ואפילו אלפי מטרים משם. חשוב לבחור במפיץ ריח בהתאם לגודל בית העסק שלכם על מנת שמחד, תיווצר השפעה, ומאידך, שהיא לא תהיה חזקה ודחוסה מדי, תוך יצירת מציאות של ריח חריף.

תכננו את הוצאות המילוי להפצת ריח

רכישת מילוי למפיצי ריח היא הוצאה לכל דבר: כמו הדלק, וכמו הנייר במשרד. זהו חומר מתכלה שתצטרכו לחדש את רכישתו. בשל כך שמפיצי ריח הם מכשירים חכמים המבוססים על ויסות הפעלה בהתאם לתאריכים ושעות, מומלץ לתכנן את לוח הזמנים של המכשיר בשביל לחסוך כמה שניתן בנוזל הפצת הריח.

מומלץ לדאוג למפיצים חזקים בחדרי שירות

בכל משרד ישנם חדרי שירות שסף הריחות בהם עולה על הנורמה: השירותים, המלתחות והמטבחים. שם, מאד מומלץ לבחור מפיצי ריח שטווח ההשפעה שלהם במטרים גדול יותר מגודלם היחסי. בשל כך שאלו לא חדרי סלון ועבודה אלא חדרי שירות, יידרשו מפיצים חזקים יותר כדי להתגבר על הריחות החריגים.

הציבו מפיצי ריח מרוכזים וחסכו בעלויות

מפיצי ריח לעסקים יכולים להיות מותקנים בצורה מרוכזת במקום להציב אותם אחד אחד בכל חדר ובכל תא שירותים. המפיצים המרוכזים חולשים על שטח גדול ומספקים לו את הארומה הנדרשת.

לוו את עצמכם עם מפיץ ריח גם בנסיעה

אתם נוסעים לעסק? נוהגים החוצה מהחנייה של העסק? לוו את החוויה במפית ריח S-1. מפיץ זה נתלה על מראת המכונית בדיוק כמו עץ הקרטון המפורסם, רק שכאן יש לכם 50 מ"ל מילוי לנצל ולמלא, ולכן הכלי רב פעמי ולא מיועד להשלכה לפח: אקולוגי וגם מצויד בנורת לד טבעתית מהודרת.

תכננו מערך הפצת ריח בחברת מומחים וחסכו המון

החל מהמכונית ועד חדר האורחים, החל מחדר השירותים ועד למטבח בית העסק – גבו את כל סביבת העבודה שלכם עם מפיצי ריח לעסקים. חברת מומחים המתמחה במפיצי ריח תנסח עבורכם את האפיון המושלם שיגלם חיסכון בעלויות, הפצת ריח איכותית ושימוש נוח במכשירים.

אודורה – חברת הפצת הריח מהמובילות בישראל

אודורה הנה חברת מומחים אשר עוסקת בשיווק פתרונות הפצת ריח. החברה עובדת עם לקוחות פרטיים ומוסדיים ומסייעת להם לממש פתרונות הפצת ריח איכותיים. החברה מגבה את לקוחותיה עם מילוי כולל לכל מפיצי הריח, מפיצי ריח לרכב, ומפיצים לכל סוגי העסקים ובתי המסחר.

ראו גם: מפיצי ריח חשמליים.

צילום: pixabay

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

rgf
rgf