output_Jrux8O

מדרס – מדרסים

מדרס – מדרסים

אם חשבתם שכפות הרגליים שלכם זהות, אולי כדאי שתחשבו בשנית- לא רק שכפות הרגליים שלנו שונות מאד מכפות רגליים אחרות, הן גם שונות אחת מהשנייה!  למעשה, כל איבר כפול שיש בגופנו זוכה בתכונות הייחודיות רק לו ומבדיל עצמו מהאיבר התאום שלום-עיניים, נחיריים, אוזניים וכמו שהבנתם- גם כפות רגליים. אם אתם מתעסקים בספורט, עובדים בעבודה פיזית, מרבים לצעוד או לחילופין אם אתם מרגישים נפלא ורוצים להמשיך להרגיש כך- כנראה שכל מה שאתם צריכים זה מדרס שיציל אתכם מכאבים עתידיים או קיימים.

מהם מדרסים ולמה חשוב שנכניס אותם לשגרת חיינו?

ישנה דעה רווחת לפיה מדרסים מתאימים לאנשים עם בעיות בריאותיות אשר סובלים מכאבי רגליים או ממחלות שונות כמו סוכרת ופוליו אשר חוליה סובלים מכאבים שמצריכים נעל בהתאמה אישית בשל היווצרות של פצעים שמאד קשים לריפוי. כך לדוגמא, חלק מחולי הסוכרת אשר סובלים מכף רגל סוכרתית שניחנת בחוסר תחושה חלקי או מלא בכף הרגל או זרימה לא תקינה של הדם לכפות הרגליים והאצבעות, משתמשים במדרסים אשר מורידים את הלחץ באופן משמעותי מאותם האזורים, דבר אשר ממש יכול להציל את הרגל מקטיעה אפשרית.
חוץ מהבעיות הבריאותיות שציינו, ועל אף הדעה הרווחת כי המדרסים מתאימים רק לאנשים מסוימים מאד, ההיפך הוא לגמרי הנכון- המדרסים משמשים כטיפול מונע לכל דבר. ממש כמו לבצע טסט לרכב מדי שנה או לבקר אצל רופא השיניים אחת לחצי שנה, כאשר מקדימים תרופה למכה- או שהיא לא מגיעה או שהיא הרבה פחות כואבת ממה שהייתה אמורה להיות.

המדרסים למעשה יוצרים התאמה בין הנעל שאנו נועלים לבין כף הרגל. התאמתם למבנה כף הרגל תלויה בפרמטרים רבים אשר תלויים בין היתר במשקל גופנו, מבנה הרגל שלנו, אופי שגרת היומיום שלנו, מחלות רקע ועוד שלל קריטריונים שחשוב מאד לקחת בחשבון וזאת על מנת ליצור את המדרס האולטימטיבי לכף רגליכם. ישנם אינספור סוגים של מדרסים אשר נבדלים זה מזה בחומרים מהם הם עשויים, בתוקפם, בתכונותיהם ובתפקידם, על כן חשוב מאד שהמדרס ייעשה בהתאמה אישית על מנת לקבל תוצר מדויק.

תפקידי המדרס

המדרס מתאם בין המבנה הייחודי של כף רגלינו לבין הנעליים הגנריות שמיוצרות בשוק ובכך בעצם מונע בעיות בריאותיות, או לחילופין מטפל בכאבים קיימים. זאת על ידי 3 פעולות:

פיזור הלחץ בכפות הרגליים-המדרס יפזר את הלחץ בכפות הרגליים ובכך יתקן את המנח שלהן- הזווית בה כף רגלינו מונחת אשר משפיעה על ההליכה, היציבות והמפרקים השונים.

יצירת יציבות- המדרס ישמור על מנח ניטראלי/ישר ובכך יימלא את החלקים ה"מתים" לכאורה, שאינם נתמכים על ידי הנעל.

בלימת זעזועים– המדרס יפחית את הזעזועים ממפרקי הגוף ע"י חומרים ייחודיים המשככים את הזעזוע ומגבירים את הבלימה. כך בעצם נמנעות בעיות עתידיות כמו כאבי גב, שחיקת סחוס, כאבי ברכיים וכו'.

מדרסים בהתאמה אישית לנוחות מרבית ללא כאב!

מרפאת "ביאליק" בשיתוף Impact & Motion Insoles  מציעים לכם שירות חדש של התאמת מדרסים לפי מידה אישית! שביעות רצון מובטחת, ליווי לאורך כל התקופה והסתגלות הרגל למדרס- הכול במקום אחד. אז אם אתם מעוניינים למנוע כאב, לטפל בו או פשוט לשפר את איכות החיים שלכם- אנחנו כאן לשירותכםJ

מרפאת "ביאליק"  |  052-420-9911, 054-580-4009  |  bialikclinic@gmail.com

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

output_Jrux8O
rgf
rgf